Ierēcēju kultūra. Ceham par to maksā, bet Tev?

Ierēcēju kultūra.

Hello! Tie esam mēs. Kritiķi, dīvāna eksperti, delfu komentētāji un tvitera personības. Mūsu ir tik daudz un tēmas – visplašākās! Malacīši mēs!

Visvairāk man patīk, kad tie, kas savām rokām nav izaudzējuši un apstrādājuši vairāk par 5 vagām, spriež, cik jāmaksā kabacim.

Tas, ka viņa mazdārziņā izaug 2 vagas un tad 5 cilvēki nevar tās apēst – o, jā! Tāpēc kabacim jāmaksā 5 centi/ kg.

Vai krūmmelenes jāļauj nolasīt bez maksas. Aizbrauciet uz laukiem un pastrādājiet – un veselu sezonu! – nevis tikai savā atvaļinājumā saulainas 2 nedēļas palasiet jāņogas. Savam priekam. Pašas tās ogas samēslojas, vircu sanes, pašas sētiņu uztaisa un izgriež sausos sarus, zālīti appļauj. Naisss. Jūs vispār zināt, kas ir virca?

Vēl ļoti uzrunā sievietes, kas sen vairs nekotējas kā jaunās māmiņas, bet ierēc par jaunajām mātēm. Nu par visu klasisko – mums bija kaka un mēs pagulējām. Jā, fuj, fuj, fuj! Nekad tā neemsu teikusi un dzerdzas. Bet vēl vairāk derdzas, kad šitādas pārgudras zosis, kuru tīneidžeri ar viņām vairs nesarunājas (jo tāds vecums, nekas cits), izlasa to un pēc tam – nu vjak, cik gan tizls ir māmiņu forums. Aizej ka nu labāk uz tīneidžeru forumu. Vai menopauzes forumu.

Vēl mīļa katogorija ir sporta eksperti. Aļona uzvar – ā, kas vispār fano par tenisu, kāpēc man tas jālasa, kaut kāds sviests, krievu bagātnieku sporta veids. Štrombergs slikti nobrauc – aj, ko tas, jau vecs, lai iet mājās. Šķiet, ka vienīgie neaizskaramie sportisti ir… Porziņģis un.. viņa brālis..? Pat hokejs visiem jau gadiem slikts.

Un vēl. Daudzbērnu ģimenes. Neko citu jau nemāk.. Nu jā… Ierēcam un nod***am.

Ak, pareizi. Latvju zīmju nīdēji. Nu, ir jau banāli, bet kāpēc nīst tieši tās? Neesmu manījusi, ka n-tos ziempju bumbu taisītājus kāds noliktu. Nu jā, pareizi, latvju zīmes iet kompektā ar mūzikas festivālu nīšanu.

Nu un kur tad bez mediju nolicējiem. Jā. Slikta dienas kārtība tajos. Jāsaka, ka tā ir gan, ka raksts par to, ka Palameikai garšoja piena plēve, ir debils. Bet. Kurš jums to spiež lasīt? Kurš liek klikšķināt uz tā?

Ak dies, LR1 ieslēdziet, ja ziņas un aktualitātes gribas. Vai Rīgas Laiku nopērciet, ja ko garāku par 3 jēlām rindkopām.

Kategoriskums it visur. Pēc savas saprašanas un līdzības spriedelēt. Nedod ēst, dod nolikt citus. Un paziņot par to publiski – feisī, tviterī vai komentāros. Good job! Paksatīties plašāk varbūt vajadzētu? Eh, tas tak par sarežģītu. Rejam tālāk – slikti, slikti, tizli, tizli. Un tik klikojam un cepamies, un vārāmies.

Es saprotu – ceham tāds darbs, bet pārējiem? Jums par to maksā? Savu nervu nemaz nav žēl? Vai tas tieši otrādi – dod enerģiju?

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s