Bio lietas šobrīd modē

skeres bio 3

Man par pārsteigumu daudzi mani vienaudži nav pazīstami ar jēdzinu “bioloģiskās sķēres”. Nezinu kā, bet tādu jēdzienu uzzināju jau visai agri un ar interesi vēroju, kas tad notiks, kad izaugšu. Līdz savam šķēru augšgalam gan man vēl jāgaida, bet.. 🙂

Kas tas ir?

Ļoti vienkārši – bioloģiskās šķēres ir atšķirīga seksuālā aktivitāte, vēlmes un apetīte vienādos vecuma posmos sievietēm un vīriešiem. Ilustrācija ar šķērēm parāda, ka ir neilgs laika posms, kad seksuālās vēlmes teorētiski pārim sakrīt un lielākoties ir vienāda vajadzība un vēlmes pēc seksa.

Tā vīrieši 20 gados ir testosterona pārņemti un kāri uz seksu, kamēr 20 gadīgām jaunkundzēm šī vēlme nav tik izteikta. Meitenēm vairāk tomēr domas raisās pie saulrietiem un romantiskām lietām, nākotnes apcerēšanas un attiecību izveidošanas, kamēr jaunēkļiem ir azarts un spējas dragāt visu nakti – tiešā un pārnestā nozīmē.

Toties dāmām, kad tuvojas 40, atveras čakras un visas vēlmes pēc seksa. Intensīva, jutekliska un dārdoša seksa.

Tomēr tad nereti parneris (pieņemot, ka tas ir ilglaicīgais draugs/ vīrs) ir jau izšāvis daļu sava pulvera. Jāpieņem, ka dāma arī ir zaudējusi pirmo svaigumu gan sejā, gan vēdera aprisēs un līdz ar to vīriešiem nav tās iekāres un mega spēju uz esošo partneri. Toties 40-gadīgam kungam nesagādās problēmas pielāgoties 20-gadnieces seksuālajai apetītei un ādas tvirtums it visās vietās viņu priecēs, kas šo savienību (studente un pieaudzis sponsors) īstermiņā padara pat ļoti loģisku. Tāpat 20-gadniekam izpildīt visas 40-gadnieces vēlmes gultā sagādās neatkārtojamu baudu, un kruciņas, celulīts vai ne tik maigā āda nebūs šķērslis akrobātiskajiem trikiem un arī īstermiņā var atnest daudz interesantu mirkļu šādam pārim.

Bioloģiskie 30!

30 – ideālais vecums, kad lielākoties pārī šis lietas ir balansā. Tomēr žēl, ka tas laiks paiet ātri, un lielākā dzīves daļa paiet katram savās vēlmēs. Protams, protams, pāri pielāgojas viens otram, un ir saprotams, ka ne jau visas kopdzīves un laulības paiet mokās, gaidot, kad tad tavs partneris būs uz tā paša viļņa, uz kura esi tu pats. Tomēr daba ir interesanta, un ir paredzējusi veidu, kā saglabāt cilvēci – ar dažādām sekuālām dziņām vīrietēm un sievietēm gan dažādos vecuma posmos, gan dažādās mēneša dienās.

Un ne pa velti daba izdomājusi šīs šķēres – lai brīdī, kad sievietes pēdējās olšūnas ripo pa olvadiem, tā skrietu un meklētu kādu, kas to apaugļos. Izdzīvošanas instikti, vai zinies.

Ko darīt?

Ja esi brīvs no attiecībām, izmēģini seksu ar kādu no šķēru otra gala. Ja esi attiecībās un jūti, ka plaisa starp tavām un partnerau vēlmēm ir pārāk liela, jāmeklē veidi, kā to mazināt. Būtiski atcerēties, ka šodienas pasaulē ir daudz veidu un līdzekļu, kā pretoties instinktiem – apēst tos vai kā citādi nekaitīgi pārvirzīt šo enerģiju citās sliedēs. Pieslēgt prātu. Ja vajag – fantāziju, pacietību un mērķtiecību tomēr pretoties dabai un pacelties abiem koo[ā vienā vilnī.

Pastāsti, kā cīnies ar šķēru radītiem blakusefektiem tu!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s